ПОВІДОМЛЕННЯ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ З ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ ЖИДАЧІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

Дата: 12.09.2022 16:18

9 вересня відбулося засідання ініціативної групи, на якому було прийнято рішення про проведення 22 жовтня 2022 року, о 14.00 год., в залі засідань Жидачівської міської ради установчих зборів Молодіжної ради.

Інформуємо, що з 12 вересня 2022 року до 12 жовтня 2022 року триватиме прийом документів кандидатів  на членство в Молодіжній раді. Для участі в установчих зборах Молодіжної ради приймаються документи мешканців громади віком від 14 до 35 років, а саме:

- анкета кандидата до складу Молодіжної ради

- бланк підписів в підтримку кандидата на членство в Молодіжній раді

- копія документа, що посвідчує особу громадянина України.

Прийом документів буде проводится у відділі молодіжної політики та спорту Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича,2, каб. 401).