У ЖИДАЧІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУВСЯ МІНІ-ТРЕНІНГ ДЛЯ ДІТЕЙ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ НЕФОРМАЛЬНИХ МЕТОДІВ НАВЧАННЯ "МОЛОДІЖНЕ ЛІДЕРСТВО" ВІД ТРЕНЕРІВ ПРОГРАМИ "ДЕМОКРАТИЧНА ШКОЛА"

Дата: 09.09.2022 12:35

У Жидачівській громаді в рамках реалізації проєкту "Партнерство між громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування в інтеграції та адаптації внутрішньо переміщених осіб у територіальні громади Львівської області" за підтримки USAID (ГОВЕРЛА) відбувся міні-тренінг для дітей із застосуванням неформальних методів навчання "Молодіжне лідерство"  від тренерів програми "Демократична школа".

Сьогодні особливо важливо, щоб діти мали можливість вільно навчатися та спілкуватися,а дітки які приїхали  у пошуках прихистку в нашій громаді знайшли нових друзів та нові цікаві заняття.