ЖИДАЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВОЛОДИМИР ЛЕВКО СПІЛКУВАВСЯ ІЗ МЕШКАНЦЯМИ С. ІВАНІВЦІ

Дата: 05.09.2022 12:49

4 вересня Жидачівський міський голова Володимир Левко в Народному домі с. Іванівці спілкувався із мешканцями села.

Під час зустрічі обговорили актуальні питання розвитку села та громади. Мова, зокрема, йшла про про поточний ремонт доріг, про облаштування дитячих майданчиків. Жителі села також порушували проблеми різкого зниження рівня води у криницях місцевих домогосподарств й висловили свої міркування щодо шляхів вирішення цього важливого для них питання.

У зустрічі з мешканцями с. Іванівці також взяли участь: заступник міського голови Микола Хомин та староста Вільховецького старостинського округу Богдан Матура.