КЕРІВНИЦТВО ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ В РАМКАХ КРУГЛОГО СТОЛУ ЗУСТРІЛОСЬ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ МІСЦЕВОГО БІЗНЕСУ

Дата: 05.09.2022 11:47

У першу неділю вересня в Україні відзначали День підприємця. Напередодні відзначення Дня підприємця керівництво Жидачівської громади в рамках круглого столу зустрілось із представниками місцевого бізнесу та представниками проєкту USAID "ГОВЕРЛА", де було обговорено основні питання економічного розвитку громади. Присутні поділились досвідом господарської діяльності в умовах воєнного часу, своїм баченням подальшого розвитку промислового та аграрного секторів економіки. Було акцентовано увагу на розробленні інвестиційного паспоту громади. На завершення зустрічі Жидачівський міський голова Володимир Левко подякував усім присутнім за змістовну розмову та взаємну співпрацю.