ОГОЛОШЕННЯ щодо громадського обговорення проєкту Концепції соціально-економічної адаптації Львівщини

Дата: 02.09.2022 14:30

Шановні жителі громади!

Широкомасштабне вторгнення російських військ на територію України, а згодом ведення повномасштабних бойових дій, завдало чималу шкоду як економіці країни загалом, так і окремим її регіонам. У такий непростий час, організація якісної системи забезпечення критичних суспільних потреб в умовах війни заради захисту національних інтересів є першочерговим та найголовнішим завданням органів місцевого самоврядування, які відіграють ключову роль, що полягає у діяльності керівної ініціативи щодо соціально-економічної адаптації Львівщини до умов воєнного стану. Усвідомлюючи реальність подій та виклики сьогодення для органів місцевого самоврядування та місцевих органів державної влади, є надзвичайно важливим завданням напрацювання стратегічних цілей стосовно адаптації провідних галузей та економіки області до функціональних завдань тилового регіону в умовах воєнного стану, збереження економічного потенціалу та комплексного соціальноекономічного відновлення Львівщини на післявоєнний період.

Зважаючи на необхідність формування єдиного стратегічного документа просимо ознайомитись з  проєктом  Концепції соціально-економічної адаптації Львівщини до умов воєнного стану і стратегічних напрямів економічного відродження на післявоєнний період для вивчення та подання  пропозицій, які дозволять доповнити або розширити цілі, що напрацьовані. У подальшому усі зібрані матеріали будуть опрацьовані та систематизовані робочою групою у єдиний документ, який буде передано на розгляд сесії обласної ради для затвердження.

Ваші пропозиції просимо скерувати до 12.09.2022 на адресу електронної пошти: zh_econom@ukr.net