ЖИДАЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВОЛОДИМИР ЛЕВКО ПОБУВАВ ІЗ РОБОЧОЮ ПОЇЗДКОЮ У С. ТЕЙСАРІВ

Дата: 02.09.2022 10:11

1 вересня Жидачівський міський голова Володимир Левко побував із робочою поїздкою у с. Тейсарів Вільховецького старостинського округу Жидачівської громади

Міський голова  провів робочу зустріч за участі старости Вільховецького старостинського округу Богдана Матури, підприємця Перта Салдана та заступника міського голови Миколи Хомина, на якій обговорили важливе для мешканців с.Тейсарів питання – завершення будівництва ФАПу, який розпочали тут споруджувати більше десяти років тому. Нещодавно це також  також було предметом обговорення під час зустрічі Жидачівського міського голови із мешканцями с. Тейсарів, яка відбулася у місцевому Народному домі. Керівництво Жидачівської громади взялося за вирішення цього проблемного питання. Під час робочої зустрічі обговорили стан вирішення юридично-правових аспектів незавершеного будівництва. Напрацьовано графік проведення робіт із завершення будівництва цього важливого обєкта для мешканців села.

Жидачівський міський голова також завітав до Тейсарівської гімназії, де спілкувався із колективом навчального закладу, привітав освітян із початком нового навчального року, побажав успішного втілення ідей і задумів з формування основ «Нової української школи», над чим тут сьогодні активно працюють.