ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 02.09.2022 08:22

1 вересня на засіданні виконавчого комітету Жидачівської міської ради розглянуто питання: про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості обєкта будівництва – заміна труб тепломережі від котельні по вулиці Шашкевича М., 2 до будівлі Жидачівської міської публічної бібліотеки, про погодження проведення видатків Жидачівським міським виробничим управлінням комунального господарства, про надання дозволу на укладення договору купівлі-продажу житла, право користування яким мають діти, про призначення та реєстрацію помічників фізичних дієздатних осіб, про утворення комісії з розгляду питань щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня», про пільгове харчування дітей закладів дошкільної освіти на 2022-2023 навчальний рік. Розглянуто також ряд інших питань.

Виконавчим комітетом міської ради прийнято рішення про забезпечення руху транзитних вантажних автомобілів через вулиці Каштанова, Вокзальна в м. Жидачів в напрямку Стрий-Тернопіль та Тернопіль-Стрий, яке ухвалено враховуючи інтенсивний рух автомобільного транспорту на вул. Тернопільська  та Січових Стрільців,  взято також до відома колективні звернення мешканців вулиць Тернопільська і Січових Стрільців. З метою забезпечення руху транзитних вантажних автомобілів через вулиці Каштанова, Вокзальна в м. Жидачеві в напрямку Стрий-Тернопіль та Тернопіль-Стрий буде встановлено відповідні дорожні знаки щодо напрямку руху для вантажних автомобілів.