1 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ЗНАНЬ

Дата: 31.08.2022 08:44

1 вересня ми відзначаємо День знань. Особливо зворушливим цей день є для наших першокласників та їхніх батьків, адже дітки відправляються в довгий і непростий похід за знаннями. Тож бажаю нашим першокласникам бути сміливими і допитливими, щоб успішно пройти цей цікавий шлях пізнання. А для наших майбутніх випускників важливо бути відповідальними й вирішувати вже сьогодні чого Ви прагнете досягти в житті, а для цього необхідно сконцентрувати зусилля, щоб успішно завершити навчання у школі.

Щиро бажаю нашим освітянам, учням та батькам успішного навчального року, який розпочинається в непростих умовах воєнного стану. Але маємо бути впевненими, що ми гідно пройдемо всі сьогоднішні випробування, адже рідну землю боронять наші мужні захисники. Наша громада пишається чудовими педагогами, здібними й талановитими учнями, адже випускники наших шкіл навіть сьогоднішніх непростих умовах показали високий рівень знань під час проведення національного мультипредметного тесту ЗНО-2022.

Слова вдячності по праву належать освітянам нашої громади, які докладають багато зусиль і праці, щоб виховати своїх учнів гідними громадянами нашої країни, які творитимуть її щасливе майбутнє, яке неодмінно настане. Прийде той день, завершиться війна, над українською землею постане мирне небо. Усі наші школи наповняться радісними голосами діток. Бажаю всім нам, щоб цей день настав якомога скоріше!

Бажаю всім миру, добра і щастя, успішного навчального року, дружної атмосфери, цікавих подій, чудових оцінок і постійного прагнення  бути кращими і успішними. Успіхів, удачі, здоровя, терплячості і чудових результатів.

Жидачівський міський голова         Володимир ЛЕВКО