У ЖИДАЧІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ ПУБЛІЧНІЙ БІБЛІОТЕЦІ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР БІБЛІОТЕЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ГРОМАДИ ПРИУРОЧЕНИЙ 100-РІЧЧЮ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВИДАТНОГО УКРАЇНСЬКОГО ПОЕТА-ГУМОРИСТА ПАВЛА ГЛАЗОВОГО

Дата: 31.08.2022 08:21

30 серпня, за участі всіх бібліотек-філій населених пунктів громади, відбувся семінар бібліотечних працівників КЗ "Жидачівська міська публічна бібліотека" - "Веселий світ Павла Глазового" приурочений 100-річчю від дня народження видатного українського поета-гумориста Павла Глазового.

Відео-бібліомікс "Патріарх українського гумору" ознайомив присутніх з цікавими фактами біографії поета. Огляд творчості супроводжувався відео читанням гуморесок із запропонованої книги. Відділом обслуговування дітей та юнацтва було підготовлено літературний слем "Смійтесь друзі на здоров'я, де читання гуморесок Павла Глазового оцінювало незалежне журі, а читців готувала кожна бібліотека. Переможцям вручено призи.