У ЖИДАЧІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ ПУБЛІЧНІЙ БІБЛІОТЕЦІ ВІДБУВСЯ МАЙСТЕР-КЛАС З ВИГОТОВЛЕННЯ ЕНЕРГЕТИЧНИХ СОЛОДКИХ БАТОНЧИКІВ З КОРИСНИХ СУХОФРУКТІВ ТА МЕДУ

Дата: 30.08.2022 11:55

29 серпня у Жидачівській міській публічній бібліотеці відбувся майстер-клас з виготовлення енергетичних батончиків. Мешканці Жидачівської громади і наші співвітчизники, які знайшли прихисток у Жидачівській громаді, готували енергетичні солодкі батончики з корисних сухофруктів та меду.

Захід організовано у співпраці з ГО "Європейський діалог" в рамках Проєкту "Партнерство між громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування в інтеграції та адаптації внутрішньо переміщених осіб у територіальні громади Львівської області".