РОБОТА НАШИХ ГУРТКІВЦІВ "СВОЄ ЖИТТЯ ПОКЛАВ НА ВАГИ. І НЕ ВАГАВСЯ ЖОДНОЇ ХВИЛИНИ... ЦЕ - ТАРАС МАТВІЇВ" ПЕРЕМОГЛА У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ

Дата: 29.08.2022 15:28

У приміщенні Львівського національного університету імені Івана Франка відбулося нагородження талановитої молоді Львівщини, призерів міжнародних та всеукраїнських конкурсів і олімпіад. Серед нагород є і подяки вихованцям гуртка "Юні екскурсоводи" , ученицям Жидачівського ЗЗСО №1 імені Героя України Тараса Матвіїва - Дзвениславі Стадник та Моніці Зборовській, а також натхненниці талановитих учнів, вчителю історії - Ользі Михайлюк.

Робота гуртківців "Своє життя поклав на ваги. І жодної хвилини не вагався... Це - Тарас Матвіїв"  перемогла у Всеукраїнському конкурсі "Об'єднаймося ж, брати мої".

Щиро вітаємо Ольгу Василівну Михайлюк і її талановитих учнів з премогою!