ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ВУЛИЦЬ

Дата: 25.08.2022 16:49

Відповідно до вимог Порядку ведення словників Державного реєстру речових справ на нерухомке майно, затвердженого наказом Міністрества юстиції України від 06.07.2012 № 1014/5 та на виконання рішення Жидачівської міської ради від 23.06.2022 № 1550, Державним підприємством "Національні інформаційні системи" до словника вулиць Жидачівської міської територіальної громади Стрийського району Львівської області 04.08.2022 внесено відомості про перейменування наступних назв вулиць:

- м. Жидачів вул. Чайковського перейменовано на вул. Вербицького М., вул. Пушкіна О. перейменовано на вул. Героїв України, вул. Чернишевського М. перейменовано на вул.Героїв УПА;

- с. Бережниця (Жидачівська МТГ) вул. Гагаріна перейменовоно на вул. Бандери С.;

- с. Заболотівці вул. Гагаріна перейменовано на вул. Героїв України;

- с. Журавків вул. Кошового О. перейменовано на вул. Чорновола.