ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 23.08.2022 15:06

23 серпня відбулося засідання виконавчого комітету Жидачівської міської ради.

На засіданні затверджено зведений кошторисний розрахунок вартості об'єкта будівництва - встановлення системи відеоспостереження на перехресті вулиць Фабрична - Шашкевича М., при в'їзді з моста в м. Жидачів. Це здійснюватиметься в рамках реалізації загальнообласної програми "Безпечна Львівщина". Також розглянуто ряд інших питань, які стосуються, зокрема, надання дозволу на виготовлення паспорту прив'язки тимчасових споруд та на здійснення виїзної торгівлі.

Прийнято рішення про затвердження бенефіціарів визначених категорій населення Жидачівської громади для надання гуманітарної допомоги в аграрній сфері (ваучерів) в межах міжнародного проєкту сільськогосподарської організації ООН (ФАО) у 2022 році. В рамках цього проєкту виділяється гуманітарна допомога (ваучери на придбання кормів, засобів догляду за рослинами, дрібного інвентарю тощо). Розглянуто також питання про надання дозволу на укладення договору дарування житла, право користування яким мають малолітні діти.