ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 20-ї СЕСІЇ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 15.08.2022 15:30

25 серпня 2022 року об 11.00 год. у приміщенні   малого залу засідань  Жидачівської міської ради відбудеться пленарне засідання 20-ї сесії Жидачівської міської ради VIIІ-го скликання 2020-2025 рр.

Порядок денний:

1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Жидачівської   міської   територіальної  громади за I-е півріччя 2022 року  (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

2. Про  внесення  змін   до  рішення   Жидачівської міської ради «Про бюджет Жидачівської міської територіальної громади на 2022 рік» (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

3. Про затвердження рішень виконавчого комітету   Жидачівської    міської  ради  (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

4. Про  затвердження   Програми забезпечення заходів у сфері державної безпеки України та ефективної діяльності Управління Служби безпеки України у Львівській області на 2022 рік (доповідач –– начальник відділу економічного  розвитку та інвестицій Л. Шумельда)

5. Про  затвердження   Програми надання підтримки внутрішньо переміщеним та /або евакуйованим особам на 2022-2023 рік (доповідач –– перший заступник міського голови І.-В.М. Процан)

6. Про затвердження  програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям,  позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку, на 2022-2025 роки (доповідач –– начальник відділу освіти Ю. Гурський)

7. Про внесення змін до цільової програми «Харчування учнів пільгових категорій закладів загальної середньої освіти Жидачівської міської ради» на 2021-2023рр. (доповідач –– начальник відділу освіти Ю. Гурський)

8. Про оптимізацію мережі закладів дошкільної освіти Жидачівської міської ради (доповідач –– начальник відділу освіти Ю. Гурський)

9. Про затвердження Положення про молодіжну раду при Жидачівській  міській раді (доповідач –– начальник відділу молодіжної політики та спорту А. Ружак)

10. Про внесення змін до рішення Жидачівської міської  ради  від  14.12.2021р.  № 1155   "Про затвердження      структури     та    загальної  чисельності  апарату та  виконавчих органів  Жидачівської міської  ради" (доповідач ––  в.о. начальника юридичного відділу Н. Старак)

11. Про надання дозволу на  розроблення детального плану території за межами населеного пункту с. Заріччя (ТзОВ  «Кохавинка плюс») (доповідач –– начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Л. Людкевич)