Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ! СТАРТУЄ КОНКУРС НАДАННЯ СУБГРАНТІВ ДЛЯ ПОСЛУГ ЗІ ЗБЕРІГАННЯ ТА СУШКИ ЗЕРНА

Дата: 12.08.2022 14:33
Кількість переглядів: 277

Фото без опису

    Програма надає до 15 субгрантів на загальну суму 300 млн грн. Програма USAID  з аграрного і сільського розвитку (АГРО) запрошує українські неурядові організації, бізнес-об'єднання, сільськогосподарські коперативи та суб'єкти господарювання подавати заявки на одержання субгрантів для реалізації програми "Підтримки ММСП зарнового напрямку в доступі до послуг зі зберігання та сушки зерна".

    Програма надає до 15 субгрантів на суму 300 млн грн. Сума кожного субгранту буде залежати від субгрантової діяльності та результатів переговорів. Основною метою субгрантової програми є підтримка стратегічних напрямків аграного виробництва зернових та технічних культур через забезпечення ММСП додатковими потужностями та послугами з доробки сушіння та зберігання зерна для подовження терміну реалізації вирощеної продукції та збереження сталості аграного бівзнесу.

    Кошти субгранту можна спрямувати на:

 - Закупівлю засобів виробництва, в т. ч. сільськогосподарського обладнання по доробці, сушінню та зберіганню зерна;

  - Закупівлю витратних матеріалів для забезпечення зберігання зерна;

  - Закупівлю матеріалів для будівництва тимчасових зерносховищ, в тому числі модульного типу;

   - Компенсацію вартості експетної, лабораторної та навчально-інформаційної підтримки;

   -  Компенсацію організаційних та адміністративних витрат субреципієнта на здійснення діяльності з виконання цього проєкту.

      " В умовах війни залишається критичним питання зберігання сільськогосподарської продукції та її експорт, тому на сьогодні саме такі програми підтримки агровиробників мають вкрай важливе значення", - підкреслила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації Тетяна Гетьман.

       Заявку на отримання субгранту можна подати до 5 вересня в електронному форматі на адресу електронної пошти agro.subawards@chemonics.com з посиланням на ЗПЗ № 43.

 

   


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень