В ДЕНЬ МОЛОДІ ЮНИЙ ЖИДАЧІВСЬКИЙ ВАЖКОАТЛЕТ СЕРГІЙ ЛИШЕГА ЗАХИЩАТИМЕ ЧЕСТЬ НАШОЇ КРАЇНИ НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ СЕРЕД ЮНАКІВ

Дата: 12.08.2022 10:36

В День молоді, 12 серпня, о 18:30, вболіватимемо за Жидачівського важкоатлета Сергія Лишегу, який захищатиме честь нашої країни на Чемпіонаті Європи серед юнаків. Бажаємо нашому молодому спортсмену та його тренерам успіху!

Відзначення Дня молоді в м. Жидачеві розпочали із фотовиставки "Внесок молоді Жидачівської громади у ПЕРЕМОГУ України", яку відділом молодіжної політики та спорту Жидачівської міської ради спільно із активною молоддю громади, яка долучається до формування молодіжної ради, розгорнуто біля літньої сцени МБК "Удеч". На світлинах йдеться і про молодих Жидачівських важкоатлетів, які прославляють нашу громаду і всю Україну своїми перемогами на міжнародному рівні.