12 СЕРПНЯ - ДЕНЬ МОЛОДІ

Дата: 11.08.2022 08:23

В цьому році вперше в історії нашої країни, відповідно до Указу Президента України № 333/2021 від 28 липня 2021 року, День молоді в Україні відзначають в Міжнародний день молоді - 12 серпня.

Наша молодь сьогодні воює за вільну та незалежну Україну й працює, щоб допомогти нашим захисникам перемогти у цій війні. Своєю хоробрістю українська молодь показала світові що таке справжня боротьба вільних людей.

Ми пишаємося вагомими успіхами та здобутками наших молодих спортсменів і талановитої молоді громади на загальноукраїнському та міжнародному рівні. Маємо завжди пам'ятати про наших молодих Героїв, які віддали своє життя за нашу Свободу.

Бажаю всім мирного неба над Україною, сил та енергії будувати життя й сміливо йти до здійснення мрій і сподівань, життєвого позитиву та креативних ідей. А ще - наполегливості у здобутті знань та умінь, які стануть доброю основою для досягнення життєвого успіху. Бажаю добра і щастя, віри в щасливе майбутнє України!

З Днем молоді!

Жидачівський міський голова                  Володимир ЛЕВКО