ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ (ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ З ВБУДОВАНИМИ МАГАЗИНАМИ) В С.ІВАНІВЦІ

Дата: 10.08.2022 14:42

Фото без описуФото без описуГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

детального плану території (для будівництва та обслуговування житлового будинку з вбудованими магазинами) в с.Іванівці

Стрийського району Львівської області

Відповідно до статті  21 Закону України «Про регулювання  містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення на території Жидачівської міської територіальної громади громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.03.2021 р. № 211, з метою ознайомлення членів територіальної громади з проєктом детального плану території (для будівництва та обслуговування житлового будинку з вбудованими магазинами)  в с.Іванівці Стрийського району Львівської області (ініціатор Пагутяк Р.В.) (надалі – ДПТ) Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проєкту.

Метою проекту ДПТ є:

-аналіз та планування території ДПТ орієнтовною площею 2,632 га;

- уточнення у більш крупному масштабі положень генерального плану населеного пункту;

- уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції параметрів забудови з метою формування земельної ділянки для обслуговування житлового будинку з вбудованими магазинами;

- визначення всіх планувальних обмежень та параметрів забудови земельних ділянок згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами;

- організація транспортного і пішохідного руху;

- визначення містобудівних умов і обмежень.

Перелік графічних матеріалів із зазначенням масштабу:

-Схема розташування земельної ділянки у планувальній структурі населеного пункту,

М 1:5000.

- План існуючого використання території,  схема планувальних обмежень, М 1:1000

-Проектний план суміщений з Планом червоних ліній, Схема організації руху транспорту та пішоходів, Поперечні профілі вулиць М 1:1000 ;

- План червоних ліній ;

- Схема інженерних мереж, споруд М 1:1000.

Склад текстових матеріалів:

Пояснювальна записка .

Територія на яку розробляється детальний план знаходиться в південно-західній частині села Іванівці в кварталі сформованої існуючої індивідуальної житлової забудови.

Детальний план території виконано з метою зміни цільового призначення приватизованої земельної ділянки із земель особистого селянського господарства для будівництва і обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель і споруд. ДПТ пропонується розміщеня житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями на першому поверсі, які планується використовувати під заклади торгівлі.

Замовник ДПТ: виконавчий комітет Жидачівської міської ради.

Розробник ДПТ: ТзОВ «Карпати Арх-Проект»

Підстава розроблення детального плану території:  рішення Жидачівської міської ради від 24.03.2022 р. № 1321 "Про надання дозволу на розроблення детального плану території у с.Іванівці»

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада,  відділ містобудування, архітектури та земельних відносин, другий поверх (начальник відділу Людкевич Л.В.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до  09 вересня  2022 року включно.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проєкту ДПТ мають право:

•  повнолітні дієздатні  фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;
  • юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому та електронному вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу:

• 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада;
  • e-mail: meriya.zhydachiv@i.ua

Термін подачі пропозицій до  09 вересня  2022 року включно.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Людкевич Л.В. (розпорядження міського голови від 17.01.2022 р. № 2-АГ).

Розгляд пропозицій відбудеться 12 вересня 2022 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, перший поверх).