ЖИДАЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРИВІТАВ ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ ЖИДАЧІВСЬКОГО ЗЗСО І-ІІІ СТ. № 3 ІМ. О. ПАРТИЦЬКОГО ІЗ ВИСОКИМИ РЕЗУЛЬТАТАМИ ВИПУСКНИКІВ ШКОЛИ У НАЦІОНАЛЬНОМУ МУЛЬТИПРЕДМЕТНОМУ ТЕСТІ ЗНО-2022

Дата: 10.08.2022 12:57

9 серпня відділом освіти міської ради проведено нараду із керівниками шкіл громади, в якій взяв участь Жидачівський міський голова Володимир Левко. Обговорювали питання підготовки закладів освіти громади до нового навчального року.

Міський голова привітав педагогічний колектив Жидачівського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 3 ім. О. Партицького, директора цієї школи Василя Благого із тим, що 8 їхніх випускників досягли успіху й показали вагомі результати у національному мультипредметному тесті ЗНО-2022. І це не випадково, адже з року в рік випускники цього навчального закладу показують високі результати.