ЖИДАЧІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА ВОЛОДИМИР ЛЕВКО СПІЛКУВАВСЯ ІЗ АКТИВНОЮ МОЛОДДЮ ГРОМАДИ

Дата: 05.08.2022 16:40

В цьому році вперше  в історії нашої країни День молоді в Україні відзначатимуть в Міжнародний день молоді - 12 серпня.

Напередодні відзначення Дня молоді, 5 серпня, відділом молодіжної політики та спорту Жидачівської міської ради було ініційовано проведення зустрічі з активною молоддю громади, щоб обговорити те, що важливо для наших молодих лідерів, які вже сьогодні займаються волонтерською діляністю, роблять багато корисних справ, не стоять осторонь процесу вирішення проблемних питань міста і громади.

Відбувся відвертий діалог молоді громади із Жидачівським міським головою Володимиром Левком, першим заступником міського голови Ігорем Процаном, представниками відділу молодіжної політики та спорту Жидачівської міської ради. Йшлося, зокрема, про започаткування діяльності молодіжної ради громади, про відзначення Дня молоді, про організацію військово-патріотичного вишколу, про дозвілля молоді в селах громади, про актуальні питання розвитку та зміцнення громади.