ЩИРІ СПІВЧУТТЯ РІДНИМ І БЛИЗЬКИМ ВОЇНА КАПУСТИНСЬКОГО ІГОРЯ ІВАНОВИЧА

Дата: 03.08.2022 11:14

30 липня 2022 року відійшов у вічність воїн, уродженець с. Бережниця Жидачівської громади Капустинський Ігор Іванович. Він помер від отриманої важкої травми під час виконання бойових завдань неподалік Краматорська, що на Донеччині.

7 серпня 2022 року йому було б 60 років. Він був чудовим чудовим батьком, дідусем, а головне  - доброю людиною, справжнім українцем, який став на захист рідної землі.

Керівництво Жидачівської міської територіальної громади висловлює щирі співчуття рідним і близьким воїна Капустинського Ігоря Івановича.

Прощання  відбудеться 3-4 серпня 2022 року в с. Бережниця Жидачівської громади: 3 серпня, о 20:00 год., - парастас, 4 серпня, об 11:00 год., - похорон.