Жидачівська міська територіальна громада
Львівська область, Стрийський район

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА про результати громадського обговорення детального плану території для розміщення об'єктів торгівлі та побутового обслуговування по вул. Кобзаревій, 9В в м.Жидачів Стрийського району Львівської області

Дата: 02.08.2022 10:02
Кількість переглядів: 256

Т.в.о. Жидачівського міського голови,

секретарю ради

Янклевич В.Р.

ДОПОВІДНА ЗАПИСКА

про результати громадського обговорення

детального плану території для розміщення об'єктів торгівлі та побутового обслуговування по вул. Кобзаревій, 9В в м.Жидачів Стрийського району Львівської області

 (надалі - містобудівна документація  або ДПТ)

 

Відповідно до статтей 19, 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Положення про порядок проведення на території Жидачівської міської територіальної громади громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.03.2021 р. № 211, на виконання розпорядження міського розпорядження міського голови від 17.01.2022 р. № 2-АГ) «Про призначення особи, яка забезпечує у Жидачівській міській раді роботу з розгляду пропозицій громадськості під час розроблення містобудівної документації – генеральних планів, детальних планів територій на території Жидачівської міської територіальної громади у 2022 році» доводжу до Вашого відома інформацію про результати громадського обговорення до детального плану території для розміщення об'єктів торгівлі та побутового обслуговування по вул. Кобзаревій, 9В в м.Жидачів Стрийського району Львівської області.

Детальний план території виконано з метою формування земельної ділянки для обслуговування індивідуального житлового будинку з вбудованим магазином та об»єктом побутового обслуговування по вул. Кобзаревій, 9В в м.Жидачеві.

Територія детального планування розташована в центральній частині міста в кварталі переважно житлової багатоквартирної та садибної забудови

В межах проектованої території, розглядається ділянка для обслуговування індивідуального житлового будинку з вбудованим магазином та об»єктом побутового обслуговування. Категорія землі – «Землі житлової та громадської забудови»: землі житлової забудови (землі, які використовуються для розміщення житлової забудови (житлові будинки, гуртожитки, господарські будівлі та інше). Цільове призначення – 02.01 «Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)». Площа ділянки – 0.0619 га.

Детальним планом передбачається провести планування території земельної ділянки для визначення та уточнення основних техніко-економічних показників. Функціональне призначення ділянки – обслуговування даного об»єкту.

            Проєкт ДПТ розроблений на виконання рішення Жидачівської міської ради від 14.12.2021 р. № 1167 "Про надання дозволу на розроблення детального плану території у місті Жидачеві на вул.Кобзаревій, 9в»

            Замовник ДПТ: виконавчий комітет Жидачівської міської ради.

Розробник ДПТ: ФО-П Притуляк Андрій Богданович.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації було оприлюднене на офіційному сайті Жидачівської міської ради 23.06.2022 р. та друкованих засобах масової інформації: в часописі «Новий час», 23.06.2022р. № 23 (копії підтверджуючих документів щодо оприлюднення додаються).

Станом на 22 липня 2022р. включно (закінчення терміну подачі пропозицій і зауважень, про що вказано в повідомленні про оприлюднення проекту ДПТ) пропозиції та зауваження до проекту ДПТ у Жидачівську міську раду не надходили.

За відсутності письмових зауважень і пропозицій громадськості протягом зазначеного терміну пропоную розглянути проєкт детального плану для розміщення об»єктів торгівлі та побутового обслуговування по вул. Кобзаревій, 9В в м.Жидачів Стрийського району Львівської області на засіданні виконавчого комітету міської ради, а після погодження подати на затвердження Жидачівській міській раді.

 

Особа, яка забезпечує в Жидачівській міській раді

роботу з розгляду пропозицій громадськості

під час розроблення проекту ДПТ, начальник відділу

містобудування, архітектури та земельних відносин

                                                                                                                                      Л.В.Людкевич

 

25 липня 2022 року


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень