СЬОМА РІЧНИЦЯ ПАМ'ЯТІ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ МАР'ЯНА КОЗАКА

Дата: 02.08.2022 07:58

2 серпня - сьома річниця пам'яті захисника України Мар'яна Козака. Мужній український воїн народився 20 липня 1984 року в с. Іванівцях, навчався у школі № 1 м. Жидачева та Жидачівському професійному ліцеї, строкову службу проходив у прикордонних військах, працював у колективі МКП "Жидачівводоканал".

Став до лав захисників незалежності та територіальної цілісності України. Був бійцем 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади ЗСУ. Брав участь у багатьох важких боях за рідну землю. Загинув 2 серпня 2015 року біля с. Валуйське Станично-Луганського району Луганської області. Похоронили загиблого Героя 7 серпня 2015 року в рідному селі Іванівці.

Указом Президента України, - за мужність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові, зразкове виконання військового обов'язку, Мар'яна Козака відзначено орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).

Вічна слава Герою!