ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ У ЖИДАЧІВСЬКІЙ ГРОМАДІ РОЗПОЧАЛИ ІЗ БОГОСЛУЖІНЬ У ХРАМАХ ТА ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Дата: 28.07.2022 11:26

Сьогодні, 28 липня, ми відзначаємо День Української Державності. Історія нашої Державності сягає часів Князя Володимира Великого, Хрестителя Руси-України, який першим вивів нашу країну на європейський рівень.. Сьогодні Державність - це про захисників, які до останнього подиху боронять рідну землю. І ми обов'язково переможемо! І ця перемога буде новою героїчною сторінкою нашої Державності!

28 липня відзначення Дня Української Державності у Жидачівській громаді розпочали із Богослужінь у храмах. У м. Жидачеві, за участі керівництва Жидачівської міської територіальної громади, представників владних структур та громадськості, відбулося покладання квітів та лампадок до пам'ятного знаку на Алеї Героїв. Вшанували також пам'ять наших загиблих Героїв - захисників Української Державності, вклонившись їхнім могилам у населених пунктах громади.