НА ФРОНТІ ЗАГИНУВ НАШ КРАЯНИН ШВЕД ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ

Дата: 26.07.2022 12:00

Війна забирає найкращих. Під час виконання бойового завдання, на околицях Високопілля Херсонської області, внаслідок ворожого обстрілу загинув молодий воїн, новорозділець Швед Володимир Миколайович.

26 липня керівництво Жидачівської міської територіальної громади зустрілося із рідними загиблого Героя, які проживають у с. Вільхівці та втратили єдиного сина, щоб розділити горе й висловити співчуття матері, яка переживає біль важкої втрати, але знаходить у собі сили  жити дальше, адже її син Володимир був дуже доброю і чуйною дитиною, подавав великі надії для всієї родини.

На знак вічної скорботи за вбитим на війні Героєм Володимиром Шведом, на території Новороздільської громади 25-27 липня оголошено Дні жалоби, а в день поховання буде оголошено День жалоби й на території Жидачівської громади. Про час і місце похорону повідомимо пізніше.

Вічна слава Герою!