У С. ЗАРІЧЧЯ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ОРГАНІЗУВАЛИ БЛАГОДІЙНИЙ ДИТЯЧИЙ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ

Дата: 25.07.2022 12:05

24 липня в с. Заріччя Жидачівської громади з ініціативи місцевої молоді на майданчику зі штучним покриттям організували благодійний дитячий турнір з міні-футболу на підтримку ЗСУ "Україна в наших серцях", який відбувся за участі юних футболістів с. Заріччя, с. Дем'янка-Лісна, с. Дем'янка- Наддністрянська, с. Іванівці, с. Березина та м. Жидачів.

У церемонії відкриття та нагородження переможців турніру взяли участь: заступник Жидачівського міського голови Микола Хомин та староста Зарічанського старостинського округу Іван Талама. Благодійний турнір пройшов у цікавій спортивній боротьбі. Перше місце здобули юні футболісти с. Дем'янка-Лісна, друге - команда із м. Жидачева, третє - команда с. Заріччя. За підсумками проведення благодійного турніру з міні-футболу на підтримку ЗСУ зібрано більше 8 тис. грн.