ЖИДАЧІВСЬКА ГРОМАДА, ЛЬВІВЩИНА І ВСЯ УКРАЇНА ВШАНОВУВАЛА ДРУГУ РІЧНИЦЮ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ ТАРАСА МАТВІЇВА

Дата: 11.07.2022 11:51

Жидачівська громада, Львівщина і вся Україна вшановувала другу річницю пам'яті Героя України Тараса Матвіїва.

Служба Божа за упокій Тараса відбулася в Кохавинському монастирві (смт. Гніздичів), в Гарнізонному храмі святих апостолів Перта і Павла (м. Львів) відбулася поминальна Літургія, у церкві Сятого Воскресіння (м. Жидачів) відбулася панахида за Тараса, вшанували Героя на факультеті журналістики ЛНУ, про його життя і подвиг розповідали загальнонаціональні телеканали.

У Жидачівській мистецькій школі відбувся благодійний вечір "О так, я буду!" на вшанування пам'яті  Тараса Матвіїва та всіх захисників, які віддали своє життя за нашу Свободу.