ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СІЛ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 08.07.2022 16:56

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ СІЛ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ (Бережниця, Загурщина, Рогізно, Журавків, Заболотівці, Вільхівці, Тейсарів, Туради, Іванівці, В.-Гніздичівська, Пчани, Млиниська, Смогів, Заріччя, Межиріччя, Дем'янка-Наддністрянська, Дем'янка-Лісна)

Фізична особа-підприємець Колега Мар'яна Ігорівна як діючий виконавець послуг із вивезення твердих побутових відходів в 17 селах Жидачівської МТГ повідомляє, що відповідно до рішення виконавчого комітету Жидачівської міської ради №118 від 30.06.2022 року "Про коригування тарифів на послуги з поводження з твердими побутовими відходами на території 17 сіл Жидачівської МТГ" встановлено тарифи на послуги з поводження із побутовими відходами для населення, бюджетних установ, інших споживачів у розмірі 1073,05 грн за 1 тонну, 214,62 грн за 1 м. куб., 23,25 гривень на одного мешканця у місяць з 1 липня 2022 року.