ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ, ЯКІ ЗАЙМАЮТЬСЯ САДІВНИЦТВОМ

Дата: 07.07.2022 12:37

Постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2022 року № 738 "Деякі питання надання грантів бізнесу" затверджено Порядок надання грантів для створення або розвитку садівництва, ягідництва та виноградарства.

Крім того, держава виділить 4 млрд грн на програму підтримки садівництва, ягідництва та виноградарства. За словами Прем'єр-міністра, ідеться про часткову компенсацію вартості садів. Аграріям надаватиметься від 300 до 400 тися грн на 1 гектар садів - це близько 70% вартості висадки.

За детальнішою інформацією просимо звертатись до 11.07.2022 р. у відділ економічного розвитку та інвестицій Жидачівської міської ради (каб. № 307) або на електронну скриньку: zn_ekonom@ukr.net