БІЛЬШЕ ДЕСЯТИ ПОТЕНЦІЙНИХ КАНДИДАТІВ ВИЯВИЛИ БАЖАННЯ УВІЙТИ ДО СКЛАДУ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 01.07.2022 09:07

Більше десяти потенційних кандидатів виявили бажання увійти до складу молодіжної ради Жидачівської громади за підсумками проведення тренінгу із представниками молоді громади.

Як ми вже повідомляли, 29 червня в МБК "Удеч" відбулася зустріч із активною молоддю громади. Цікаві спікери та робота в групах формували теплу атмосферу для сприйняття корисної інформації. Молодь розповіла про свої власні ідеї та як вони хочуть їх реалізовувати.

Тренінг відбувся за участі працівників Львівського обласного молодіжного центру, представниці Укравління молоді та спорту ЛЬвівської ОДА Ольги Сподарик та представників відділу молодіжної політики та спорту Жидачівської міської ради.