ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 30.06.2022 13:35

30 червня на засіданні виконавчого комітету Жидачівської міської ради розглянуто питання підготовки міських комунальних підприємств та бюджетних установ Жидачівської міської ради до роботи в осінньо-зимовий період. Увагу було акцентовано на здійсненні заходів, які дадуть можливість більш економно та ефективно використовувати енергоресурси в бюджетних установах громади. Жидачівський міський голова Володимир Левко, коментуючи ухвалення рішення, інформував учасників засідання про найактуальніші та першочергові завдання здійснення заходів з енергоефективності.

Прийнято рішення про надання дозволу на встановлення дорожнього несвітлового двостороннього вказівника (ТзОВ "АТБ-Маркет"). Розглянуто та прийнято рішення про втановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами (вивезення та захоронення) для Жидачівського МВУКГ на території м. Жидачева, про відшкодування різниці в тарифах для міського комунального підприємства "Жидачівводоканал" у 2022 році, про встановлення тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами на території 17 сіл Жидачівської МТГ (ФОП Колега М. І.) . Схвалено Програму підтримки добровольчого формування Жидачівської міської територіальної громади на 2022 рік.