ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА ПІДГОТУВАЛА ІНФОРМАЦІЙНО-ІСТОРИЧНИЙ КОНТЕНТ "РОМАН ШУХЕВИЧ: НА ТЛІ ДОБИ ВОЮЮЧОЇ УКРАЇНИ"

Дата: 30.06.2022 09:10

Сьгодні, 30 червня, в Україні відзначають 115-ту річницю від дня народження визначного лідера українського національно-визвольного руху Романа Шухевича.

Жидачівська міська публічна бібліотека до цієї важливої події підготувала інформаційно-історичний контент "Роман Шухевич: на тлі доби воюючої України". Сьогодні Україна відстоює свою незалежність, цілісність і суверенітет, тож в українському суспільстві ще більшої актуальності набула тематика пов'язана з українським національно-визвольним рухом ХХ століття і в першу чергу з провідними діячами національно-визвольного руху.