28 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Дата: 24.06.2022 09:25

Вітаю мешканців Жидачівської міської територіальної громади та всіх наших співвітчизників з визначним національним святом - Днем Конституції України!

28 червня 1996 року Верховна рада України, висловлючи суверенну волю громадян нашої держави, спираючись на тасячолітню історію Українського державотворення та світовий досвід, прийняла Основний Закон - Конституцію України, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави, як повноцінної учасниці світового співтовариства.

Сьогодні Українські воїни, виконуючи свій конституційний обов'язок, захищають незалежність і територіальну цілісність нашої країни. Всім нам разом необхідно єднати зусилля, щоб підтримати наших захисників та звільнити від загарбників тимчасово окуповані території України й продовжити розбудову вільної демократичної Української держави, яка неодмінно стане вагомою складовою спільноти демократичних країн Європи і світу.

Щиро вітаю всіх із Днем Конституції України! Вірю, що всі ми разом, об'єднавши зусилля, пройдемо важкі випробування сьогодення. Бажаю успіхів у вирішенні нашого спільного завдання - побудови заможної демократичної України. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові Української державності, становленню достатку в кожній сім'ї.

Зі святом Вас!

Жидачівський міський голова               Володимир ЛЕВКО