ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ДПТ для розміщення об'єктів торгівлі та побутового обслуговування по вул. Кобзаревій, 9В в м.Жидачів

Дата: 23.06.2022 09:00

ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ

детального плану території для розміщення об`єктів торгівлі та побутового обслуговування по вул. Кобзаревій, 9В в м.Жидачів

Стрийського району Львівської області

Відповідно до статті  21 Закону України «Про регулювання  містобудівної діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та Положення про порядок проведення на території Жидачівської міської територіальної громади громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації, затвердженого рішенням Жидачівської міської ради від 25.03.2021 р. № 211, з метою ознайомлення членів територіальної громади з проєктом детального плану території для розміщення об»єктів торгівлі та побутового обслуговування по вул. Кобзаревій, 9В в м.Жидачів Стрийського району Львівської області (ініціатор Шумельда М.В.) (надалі – ДПТ) Жидачівська міська рада повідомляє про початок обговорення та подання пропозицій до вказаного проєкту.

Детальний план території виконано з метою формування земельної ділянки для обслуговування індивідуального житлового будинку з вбудованим магазином та об»єктом побутового обслуговування на вул. Кобзаревій, 9В в м.Жидачеві

Метою проекту ДПТ є:

-аналіз та планування території ДПТ орієнтовною площею 1,7 га;

- розробка варіанту планувальної структури території з метою формування земельної ділянки для обслуговування житлового будинку з вбудованиммагазином;

- визначення всіх планувальних обмежень та параметрів забудови земельних ділянок згідно з державними будівельними та санітарно-гігієнічними нормами;

- організація транспортного і пішохідного руху;

- визначення містобудівних умов і обмежень.

Перелік графічних матеріалів із зазначенням масштабу:

-Схема розташування земельної ділянки у планувальній структурі населеного пункту,

М 1:5000.

- План існуючого стану території зі схемою планувальних обмежень, М 1:1000

-Проектний план суміщений з планом червоних ліній М 1:1000

-Схема організації руху транспорту та пішоходів М 1:1000

Склад текстових матеріалів:

Пояснювальна записка .

Територія детального планування розташована в центральній частині міста в кварталі переважно житлової багатоквартирної та садибної забудови

В межах проектованої території, розглядається ділянка для обслуговування індивідуального житлового будинку з вбудованим магазином та об»єктом побутового обслуговування. Категорія землі – «Землі житлової та громадської забудови»: землі житлової забудови (землі, які використовуються для розміщення житлової забудови(житлові будинки,гуртожитки,господарські будівлі та інше). Цільове призначення – 02.01 «Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)». Площа ділянки – 0.0619 га.

Детальним планом передбачається провести планування території земельної ділянки для визначення та уточнення основних техніко-економічних показників. Функціональне призначення ділянки – обслуговування даного об»єкту.

Замовник ДПТ: виконавчий комітет Жидачівської міської ради.

Розробник ДПТ: ФО-П Притуляк Андрій Богданович

Підстава розроблення детального плану території:  рішення Жидачівської міської ради від 14.12.2021 р. № 1167 "Про надання дозволу на розроблення детального плану території у м.Жидачеві на вул.Кобзаревій, 9в»

Місце ознайомлення з детальним планом території – м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада,  відділ містобудування, архітектури та земельних відносин, другий поверх (начальник відділу Людкевич Л.В.).

Строк ознайомлення з детальним планом території – до  22 липня  2022 року включно.

Відповідно до чинного законодавства знайомитися і подавати пропозиції до проєкту ДПТ мають право:

•  повнолітні дієздатні  фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено дану містобудівну документацію;
  • юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції подані особами, не зазначеними у вказаному вище переліку, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому та електронному вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції направляти на адресу:

• 81700, Львівська обл., м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, Жидачівська міська рада;
  • e-mail: meriya.zhydachiv@i.ua

Термін подачі пропозицій до  22 липня  2022 року включно.

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Людкевич Л.В. (розпорядження міського голови від 17.01.2022 р. № 2-АГ).

Розгляд пропозицій відбудеться 25 липня 2022 року о 15.00 год. у залі засідань Жидачівської міської ради (м. Жидачів, вул. Шашкевича, 2, перший поверх).