У НАСЕЛЕНИХ ПУНКТАХ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ОРГАНІЗОВУЮТЬ БЛАГОДІЙНІ ЗАХОДИ НА ПІДТРИМКУ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 22.06.2022 11:02

19 червня у с. Тейсарів відбувся благодійний виступ талановитих артистів "Музика заради життя". Всі зібрані кошти - це благодійна допомога Збройним Силам України. Долучились до виступу і аматори місцевого Народного дому. З уст дітей прозвучали вірші та пісні сповнені любові до рідної землі, а Стрілецькі пісні у виконанні А. Лесіва до сліз зворушили присутніх.

Як ми вже повідомляли, концертні благодійні заходи на підтримку Збройних Сил України "Музика заради життя" відбулися також і в інших населених пунктах Жидачівської громади. Тож мешканці громади активно долучаються до підтримки наших захисників.