ЖИДАЧІВСЬКОМУ МІСЬКОМУ ГОЛОВІ ВРУЧЕНО ПОДЯКУ ВІД КОМАНДИРА ВІЙСЬКОВОЇ ЧАСТИНИ НАЦГВАРДІЇ УКРАЇНИ

Дата: 20.06.2022 12:39

19 червня під час проведення другого благодійного футбольного турніру на підтримку Збройних Сил України "Все для Перемоги", який відбувся в м. Жидачеві на стадіоні "Авангард", Жидачівському міському голові Володимиру Левку було вручено Подяку від командира в/ч 4114 Нацгвардії України за надану підтримку, яку наші захисники отримали напередодні.

Жидачівський міський голова зазначив, що сьогодні необхідно робити все від нас залежне для Перемоги, для того, щоб ворог пішов з української землі й можна було б зосередитись на  на мирній розбудові Української держави. Очільник Жидачівської громади також зауважив, що міською радою, гуманітарним штабом громади, Радою оборони громади, за підтримки наших міжнародних партнерів, небайдужих мешканців громади та волонтерів,  постійно надається допомога нашим захисникам й ця важлива справа матиме продовження. Разом ми Переможемо!