КЕРІВНИЦТВОМ ТА ГУМАНІТАРНИМ ШТАБОМ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ СПІЛЬНО ІЗ НЕБАЙДУЖИМИ МЕШКАНЦЯМИ ГРОМАДИ ТА ВОЛОНТЕРАМИ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ НАДАННЯ ПІДТРИМКИ НАШИМ ЗАХИСНИКАМ

Дата: 17.06.2022 09:08

Як повідомила директор КУ "Центр надання соціальних послуг" Жидачівської міської ради Оксана Шалаковська, керівництвом Жидачівської міської територіальної громади, гуманітарним штабом громади спільно із небайдужими мешканцями громади та волонтерами продовжується надання підтримки нашим захисникам. Черговий вантаж із найнеобхіднішим, зокрема, медикаменти, які надано гуманітарним штабом громади, вже відправлено на передову.

Випічка, пиріжки, смаколики, солодощі, овочі, закрутки, тушонки, крупи, медикаменти, сітка маскувальна, спорядження, дитячі малюнки. Це не повний перелік всього, що отримали Українські воїни, серед яких є й представники нашої громади.

Волонтерська спільнота разом із нашими захисниками через соціальні мережі поширили слова вдячності за цю підтримку усім небайдужим мешканцям Жидачівської громади та керівництву громади. Кожен воїн не сумнівається, що про нього дбають і чекають вдома. Всі вірять у нашу Перемогу. РАЗОМ СИЛА!