19 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ ФЕРМЕРА

Дата: 16.06.2022 15:15

Шановні фермери Жидачівської міської територіальної гролмади!

Щиро вітаю Вас із професійним святом - Днем фермера!

В усі часи, як повелося з давніх-давен, сільськогосподарська праця була і залишається визначальною складовою розвитку нашої держави, запорукою добробуту кожного українця. Це свято усіх тих, хто розумом і руками, серцем і душею щодня долучається до важливих фермерських справ. Це свято дбайливих господарів. Фермерство - не просто робота на землі, а дбайливе господарювання за традиційним українським укладом, що потребує колосальної напруги сил і повної самовіддачі.

Тож у цей святковий час маю добру нагоду додякувати усім фермерам громади за Вашу наполегливу працю! Бажаю Вам високих врожаїв та гарної погоди. Нехай засіки повняться відбірним урожаєм, а Ваші сім'ї - достатком. Впевнений, що Ваш багатий професійний досвід, наполегливість та працелюбність сприятимуть стабільному розвитку нашої громади.

Зі святом Вас!

Жидачівський міський голова                  Володимир ЛЕВКО