У БІБЛІОТЕЦІ-ФІЛІЇ С. ТУРАДИ ОРГАНІЗУВАЛИ ЗАНЯТТЯ З ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМИ ДІТЬМИ

Дата: 16.06.2022 09:40

В рамках проєкту "Дитячі точки Спільно" БО за участі "Українська освітня платформа та UNICEF" у бібліотеці-філії с. Туради знову відбулось заняття з внутрішньо переміщеними дітьми, які тимчасово проживають у с. Туради. До занять також були залучені місцеві діти.

Проєкт покликаний підтримати дітей у складний час війни, їхнє здоров'я, безпеку, освіту та розвиток (тренер Оля Коханевич). Активний відпочинок важливий для дітей. Вони грали у командні ігри на свіжому повітрі. Адже такі ігри у невимушеній формі створюють умови для того, щоб діти дослухалися один до одного і діяли злагоджено для досягнення спільної мети - перемогти у змаганні.

В єдності наша сила! Єднаймося для майбутнього наших дітей!