НАПОВНЕННЯ БЮДЖЕТУ ТА ВИРІШЕННЯ АКТУАЛЬНИХ ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ГРОМАДИ

Дата: 14.06.2022 08:17

13 червня Жидачівський міський голова Володимир Левко провів нараду із керівниками структурних підрозділів, комунальних установ та підприємств. Проаналізовано виконання доручень за підсумками наради, що відбулася 30 травня, які стосувалися наповнення бюджету та здійснення бюджетних видатків в умовах воєнного стану, вирішення актуальних питань соціально-економічного розвитку громади, здійснення заходів з підготовки до нового опалювального сезону.

Проаналізовано також очікуване виконання бюджету громади. Як інформувала начальник фінансового відділу Жидачівської міської ради Ірина Николин, станом на 13 червня 2022 року надходження до бюджету Жидачівської міської територіальної громади складають 89,9 відсотків планових завдань першого півріччя 2022 року.