ЗАСІДАННЯ РАДИ ОБОРОНИ ГРОМАДИ

Дата: 13.06.2022 17:29

13 червня під головуванням Жидачівського міського голови Володимира Левка відбулося засідання Ради оборони Жидачівської міської територіальної громади.

Радою оборони громади прийнято рішення про заборону проведення святкового ярмарку в день храмового празнику 19 червня в м. Жидачеві та щодо обмеження проведення інших масових заходів на території громади.

Рада оборони встановила обмеження перебування людей в місцях масового відпочинку людей  біля р. Стрий в районі мостових шляхопроводів у м. Жидачеві під час дії режиму воєнного стану. Також у місцях масового відпочинку буде поширено інформацію щодо правил поведінки на випадок сигналу цивільного захисту "Повіртяна тривога".

На засіданні Ради оборони також розглянуто питання організації мобілізаційних заходів на території Жидачівської міської територіальної громади та про здійснення соціального і правового захисту членів довровольчого формування "Удеч" Жидачівської міської територіальної громади.