ОГОЛОШЕННЯ ПРО СКЛИКАННЯ 19-ї СЕСІЇ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата: 13.06.2022 16:59

23 червня 2022 року об 11.00 год. у приміщенні   малого залу засідань  Жидачівської міської ради відбудеться пленарне засідання 19-ї сесії Жидачівської міської ради VIIІ-го скликання 2020-2025 рр.

Порядок денний:

1. Про розгляд заяви депутата Жидачівської міської ради Полівчак О.А. щодо дострокового припинення депутатських повноважень (доповідач –– секретар ради В. Янклевич)

2. Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Жидачівської міської територіальної громади (доповідач –– начальник відділу економічного  розвитку та інвестицій Л. Шумельда)

3. Про встановлення фіксованих ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність на території Жидачівської міської територіальної громади  (доповідач –– начальник відділу економічного  розвитку та інвестицій Л. Шумельда)

4. Про встановлення плати за землю та пільг зі сплати земельного податку на території Жидачівської міської територіальної громади (доповідач – заступник начальника відділу містобудування, архітектури та земельних відносин Б. Романів)

5. Про  внесення  змін   до  рішення   Жидачівської міської ради «Про бюджет Жидачівської міської територіальної громади на 2022 рік» (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

6. Про затвердження рішень виконавчого комітету Жидачівської    міської   ради (доповідач –– начальник фінансового відділу І. Николин)

7. Про затвердження заходів цільової програми «Харчування учнів пільгових категорій закладів загальної середньої освіти Жидачівської міської ради у 2021-2023 рр.» на 2022 р. (доповідач –– начальник відділу освіти Ю. Гурський)

8. Про передачу будівлі колишньої школи за адресою вул. Шкільна, 12,  с. Туради Стрийського району Львівської області з  балансу  відділу  освіти Жидачівської міської  ради на баланс та в оперативне управління  КНП  «Жидачівська міська лікарня» (доповідач –– начальник відділу освіти Ю. Гурський)

9. Про реорганізацію Межирічанської гімназії (доповідач –– начальник відділу освіти Ю. Гурський)

10.  Про реорганізацію Рогізнянської гімназії (доповідач –– начальник відділу освіти Ю. Гурський)

11. Про затвердження редакційного статуту КОМУНАЛЬНОГО    ПІДПРИЄМСТВА «РЕДАКЦІЯ РАДІОМОВЛЕННЯ «ЖИДАЧІВ    ФМ»    в   новій   редакції (доповідач –– директор КП "Редакція радіомовлення "Жидачів ФМ" І-Берник-Данилець)