У СЕЛІ БЕРЕЖНИЦЯ ЖИДАЧІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ РОЗПОЧАЛИ ВІЙСЬКОВИЙ ВИШКІЛ І ТАБОРУВАННЯ УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

Дата: 10.06.2022 14:59

10 червня  у с. Бережниця Жидачівської міської територіальної громади із спільної Молитви та вшанування пам'яті загиблих захисників України розпочали військовий вишкіл і таборування учнівської молоді.

Ініціював проведення цього військово-патріотичного заходу ветеран російсько-української війни, вчитель фізкультури місцевої школи Ярослав Гаразд. Співорганізатором військового вишколу виступає відділ молодіжної політики та спорту Жидачівської міської ради. Вишкіл і таборування молоді триватимуть два дні. Проводитимуть тактичні заняття, медичний вишкіл, піший туризм, учнівській молоді розповідатимуть про героїчне минуле краю. Військовий вишкіл і таборування молоді проводитимуть у лісовому масиві біля сіл Бережниця і Журавків, де 27 листопада 1945 року відбулася визначна переможна битва УПА, яка увійсшла до героїчного літопису українського національно-визвольного руху.