ВИХОВАНЕЦЬ ЖИДАЧІВСЬКОЇ ШКОЛИ ФУТБОЛУ ТАРАС КАЧАРАБА УСПІШНО ВИСТУПАЄ У СКЛАДІ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ У ЛІЗІ НАЦІЙ

Дата: 09.06.2022 16:23

Вчора, 8 червня, Україна розпочала виступ у Лізі націй з перемоги над Ірландією (1:0).

Вихованець Жидачівської школи футболу Тарас Качараба успішно зіграв у цьому матчі. У першому таймі жидачівець забив ефектний гол, проте його не було зараховано після перегляду відеоповтору. В інтерв'ю "Спортарені" Тарас Качараба зазначив: "Щодо мого гола  - трохи розчарований, що його не зарахували. Перший гол за національну збірну, ще й такий... Але добре, що здобули три очки", - зауважив він.

Зазначимо, що у наступному матчі дивізіону "В" Ліги націй Україна в Лодзі зіграє з Вірменією 11 червня. Тож бажаємо Тарасу Качарабі та всім Українським футболістам успіху в наступних поєдинках.