ЗУСТРІЧ З РЕДАКТОРАМИ ТА ПРАЦІВНИКАМИ ЗМІ ЛЬВІВЩИНИ РОЗПОЧАЛИ ЗІ СЛІВ ГЕРОЯ УКРАЇНИ ТАРАСА МАТВІЇВА

Дата: 07.06.2022 09:03

"Будьте гідними ранкового сонця", - саме з цих слів Героя України Тараса Матвіїва вчора, 6 червня,  розпочали зустріч з редакторами та працівниками ЗМІ Львівщини з нагоди відзначення Дня журналіста.

Тарас Матвіїв - випускник факультету журналістики ЛНУ ім. Івана Франка, блискучий медійник, розслідувач, громадський активіст. Тарас служив у 24 ОМБр імені короля Данила. Загинув у липні 2020 року, коли рятував побратимів з-під мінометного обстрілу. Герой знайшов свій вічний спочинок у рідному Жидачеві.

6 червня також на Львівщині стартував обласний конкурс журналістських робіт імені Героя України Тараса Матвіїва. У ці дні про нашого краянина розповідають його батьки, журналісти провідних ЗМІ Львівщини та всієї України.

Будьмо гідними ранкового сонця. Кожен на своєму місці.

.