НА ЛЬВІВЩИНІ РОЗПОЧАВСЯ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ЖУРНАЛІСТСЬКИХ РОБІТ ІМЕНІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ ТАРАСА МАТВІЇВА

Дата: 06.06.2022 14:39

У Львівській ОВА презентували обласний конкурс журналістських робіт імені Героя України Тараса Матвіїва. Конкурс має на меті відзначити та підтримати журналістів - авторів матеріалів на військову тематику, вшанувати військові подвиги різних військових підрозділів та військ, які дислокуються на Львівщині.

Презентація конкурсу відбулась  сьогодні, 6 червня, під час брифінгу до Дня журналіста, в якому взяли участь батьки Героя України Тараса Матвіїва - пані Валентина та пан Тарас, а також перший заступник начальника ОВА Андрій Годик та голова ЛОО НСЖУ Ярослав Климович.

Конкурс відбудеться в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області.

Більше про умови участі у конкурсі за посиланням: