НАРОДНИЙ ТЕАТР "ЖИВЧИК" ЖИДАЧІВСЬКОГО МІСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ "УДЕЧ" ПОДАРУВАВ СВОЄ ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО МЕШКАНЦЯМ БЕРЕЖНИЦЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ

Дата: 06.06.2022 09:44

5 червня Народний театр "Живчик" Жидачівського міського Будинку культури "Удеч", який став переможцем обласного конкурсу "Театральне Надбужжя", подарував своє театральне мистецтво мешканцям Бережницького старостинського округу.

На сцені Народного дому с. Бережниця театральний колектив представив поетичну драму Ліни Костенко "Маруся Чурай". Про здобутки Народного театру "Живчик" розповіла директор НД с. Бережниця Галина Дицьо. Місцевий староста Андрій Швед подякував театральному колективу за чудовий мистецький дарунок мешканцям села та побажав нових творчих звершень.