ПРЕЗЕНТАЦІЯ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ЖУРНАЛІСТСЬКИХ РОБІТ ІМЕНІ ГЕРОЯ УКРАЇНИ ТАРАСА МАТВІЇВА

Дата: 06.06.2022 08:48

6 червня, об 11 год., у Львівській обласній військовій адміністрації відбудеться прензентація обласного конкурсу журналістських робіт імені Героя України Тараса Матвіїва.

Конкурс спрямований на відзначення та підтримку авторів журналістських матеріалів на військову тематику, вшанування подвигів різних військових підрозділів та військ, які дислокуються на Львівщині, увіковічнення пам'яті українських Героїв Львівщини, патріотичне виховання майбутніх поколінь на прикладі подвигу українських захисників, а також вшанування пам'яті Героя України Тараса Матвіїва - тележурналіста, громадського діяча, учасника Революції Гідності та офіцера Збройних Сил України.

Пам'ятаємо тих, хто віддав  життя за Україну, серед них  наш краянин, талановитий журналіст Тарас Матвіїв.