ЖИДАЧІВСЬКА МІСЬКА БІБЛІОТЕКА ОТРИМАЛА ВІД МЕЦЕНАТІВ 882 СУЧАСНІ УКРАЇНСЬКІ КНИГИ НА СУМУ 100 ТИС. ГРН

Дата: 03.06.2022 09:28

Російсько-українська війна показала настільки важлива підтримка і допомога друзів та однодумців. Люди з усього цивілізованого світу стали міцною опорою для нас, українців. У такий складний час особливо цінною є підтримка нашої громади від компанії Mondi, яка активно працює та розвивається в Жидачеві та постійно підтримує різні соціальні активності. А для читачів Жидачівської міської бібліотеки компанія Mondi  в травні передала 882 сучасні українські книги на сумук 100 тис. грн.

Сьогодні, як ніколи розуміємо важливість читання та розвиток української культури, яка є важливою цеглиною нашої ідентичності. Читаючи і розвиваючись ми чітко усвідомлюємо чого прагнемо і якими хочемо бачити своїх нащадків. Ми щиро дякуємо компанії Mondi за подаровані книги, які стали вагомим внеском в культурний розвиток громади і моральною підтримкою в час війни. Постійні читачі бібліотеки, а також ті які приїхали до нас в пошуках прихистку мають можливість зануритися в читання і можливо, на деякий час, відволіктися від тривожних новин. Все буде Україна!