6 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ ЖУРНАЛІСТА

Дата: 03.06.2022 08:13

Журналістика є основою, на якій ми будуємо демократичну державу та утверджуємось як сучасна європейська нація. Журналісти - майстри слова, які не творять матеріальних цінностей, але саме вони формують світогляд громадянина, його характер, поведінку, вчинки, життєву позицію, вчать нас бути вільними і чесними. Слово журналіста у сьогоднішній тривожний час піднімає дух народу, вселяє надію, зміцнює віру в перемогу добра над злом та щасливе майбутнє України.

Щиро вітаю всіх наших журналістів, творчі колективи часопису "Новий час", Жидачів-ФМ, ветеранів наших ЗМІ та юних вихованців студії журналістики зі святом! Бажаю, щоб кожен новий матеріал давався з легкістю, а кожне слово було аргументованим і вагомим. Нехай Ваш талант і вміння, відкритість і щире слово служать правді, утвердженню добра і справедливості, а доля буде прихильною до Вас. Бажаю нових цікавих тем, творчого натхнення та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.

Зі святом Вас!

Жидачівський міський голова                          Володимир ЛЕВКО